Unie

Výsledky soutěže ZELÍ ROKU dle jednotlivých ročníků


XIII. ročník 2021

1. místo: Bystročické zelí  (Bystročické zelí s.r.o. )
2. místo: Ostrožské kysané zelí  (Ostrožsko a.s.)
3. místo: Tuřanské kysané zelí  (AGRO- Brno Tuřany a.s.)
4.  místo: Otické kysané zelí ( ZP Otice a.s.)
5. místo: Kateřinské kysané zelí (ZELENINA Malé Hoštice - ZP Otice a.s.)

 

XII. ročník 2020

1. místo: Roudenské kysané zelí (Zemědělský podnik Malše a.s.)
2. místo: Talašovo kysané zelí (Jiří Talaš, Tlumačov)
3. místo: SAMIR kysané zelí (SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.)
4.  místo: Kateřinské kysané zelí (ZP Otice, a.s.)
5. místo: Bašovo zelí Starokolínské (BAŠE A SPOL. s.r.o.)
6. místo: Dobrovodské kysané zelí (Zemědělské družstvo Podchlumí Dobrá Voda)

 

Děkujeme všem, kteří se letošní soutěže v komplikovaných podmínkách zúčastnili! 

AGRO Brno - Tuřany, a.s.; BAŠE A SPOL. s.r.o.,   Bystročické zelí s.r.o., Ing. Martin Hušek – Zelárna Křivice, Ing. Eva Kutová – Krouhárna Tuchlovice, SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o., Jiří Talaš – Talašovo kysané zelí, ZELKO spol. s r.o., Zemědělské družstvo Podchlumí Dobrá Voda, Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice, Zemědělský podnik Malše a.s., ZOŠI AGRO, s.r.o., ZP Otice, a.s.

 

XI. ročník 2019

1. místo: Bystročické kysané zelí (Bystročické zelí s.r.o.)
2. místo: Kateřinské kysané zelí (ZELENINA Malé Hoštice, a.s.)
3. místo: Otické kysané zelí (ZP Otice, a.s.)
4. místo: Bašovo zelí starokolínské (BAŠE A SPOL. s.r.o.)
5. místo: SAMIR kysané zelí (SAMIR spol. s r.o.)

 

X. ročník 2018

1. místo: KUBÍČKOVO HANÁCKÉ ZELÍ (Zelárna Jiří Kubíček)
2. místo: DOBROVODSKÉ KYSANÉ ZELÍ (ZD Podchlumí Dobrá Voda)
3. místo: Kysané zelí SAMIR (SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.)
4. místo: Křivické kysané zelí (Zelárna Křivice)
5. místo: Tuchlovické kysané zelí (Krouhárna zelí Tuchlovice)
6. místo: Novobránické kysané zelí (ZOŠI AGRO, s.r.o.)

 

IX. ročník 2017

1. místo: BYSROČICKÉ KYSANÉ ZELÍ (Zelárna Jiří Kubíček)
2. místo: SAMIR KYSANÉ ZELÍ (SAMIR kysané zelí s.r.o.)
3. místo: Bučinské kysané zelí (ZELKO s.r.o.)
4. místo: Křivické kysané zelí (Zelárna Křivice)
5. místo: Budeničské kysané zelí (Ondřej Plechatý)

 

VIII. ročník 2016

1. místo: KUBÍČKOVO HANÁCKÉ ZELÍ (Jiří Kubíček)
2. místo: Talašovo kysané zelí z Tlumačova (Zahradnictví Tlumačov – Jiří Talaš)
3. místo: Kysané zelí SAMIR (SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.)
4. místo: Kateřinské kysané zelí(Zelenina Malé Hoštice a.s.)
5. místo: Bučinské kysané zelí (Zelko s.r.o.)

V rámci projektu Rok řemesel byli partnery  8. ročníku soutěže Zelí roku: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Komerční banka, která uspořádání soutěže finančně podpořila.

 

VII. ročník 2015

1. místo: Tuřanské kysané zelí, (AGRO Brno–Tuřany, a.s.) 
2. místo: Bašovo kysané zelí (Baše a spol., s.r.o.)
3. místo: Tuchlovické kysané zelí (Krouhárna zelí Tuchlovice)
4. místo: KUBÍČKOVO HANÁCKÉ ZELÍ, (Jiří Kubíček)
5. místo: Kysané zelí SAMIR (SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.)

 

VI. ročník 2014

1. místo: KUBÍČKOVO HANÁCKÉ ZELÍ – Zelárna Jiří Kubíček, Bystročice
2. místo: TALAŠOVO KYSANÉ ZELÍ – Zelárna Jiří Talaš, Tlumačov
3. místo: SAMIR KYSANÉ ZELÍ – Zelárna SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.
4. místo: TUŘANSKÉ KYSANÉ ZELÍ – AGRO BRNO – TUŘANY, a.s.
5. místo: KŘIVICKÉ KYSANÉ ZELÍ – Zelárna HUŠEK, Křivice

 

V. ročník 2013

1. místo – Nošovické kysané zelí – firma Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice
2. místo – Talašovo kysané zelí – firma Jiří Talaš – Tlumačov
3. místo – Tuřanské kysané zelí – AGRO BRNO – TUŘANY, a.s.
4. místo – Tuchlovické kysané zelí – Krouhárna zelí
5. místo – Otické kysané zelí – ZP OTICE, a.s.

 

IV. ročník 2012

1. místo – Kysané zelí SAMIR z Bohušovic nad Ohří
2. místo – Otické kysané zelí z Otic
3. místo – Tuřanské kysané zelí z Brna
4. místo – BAŠOVO ZELÍ STAROKOLÍNSKÉ ze Starého Kolína
5. místo – Kateřinské KYSANÉ ZELÍ z Malých Hoštic

 

III. ročník 2011

1. místo – AGRO BRNO- TUŘANY, a.s.
2. místo – Zelárna Jiří Kubíček
3. místo – SAMIR kysané zelí, s.r.o
4. místo – Jiří Talaš – Tlumačov
5. místo – Krouhárna zelí Tuchlovice

 

II. ročník 2010

1. místo – Jiří Kubíček z Bystročic u Olomouce
2. místo – AGRO BRNO- TUŘANY, a.s.
3. místo – Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice
4. místo – ZP Otice a.s.
5. místo – Jiří Talaš – Tlumačov

 

I. ročník 2009

1. místo – Talašovo zahradnictví
2. místo – ZD Podchlumí Dobrá Voda
3. místo – ZP Otice a.s.
4-5 místo – Jiří Kubíček Bystročice a Jihočeská zelenina Vodňany

Přidejte se k nám

Proč se stát členem Zelinářské unie Čech a Moravy? Posláním Zelinářské unie Čech a Moravy je hájit zájmy zelinářů, propagovat a podporovat zelinářství v Čechách a na Moravě a kladně působit na stravovací návyky konzumentů s cílem zvyšování spotřeby zdravé, chutné a kvalitní zeleniny vypěstované pěstiteli v České republice.

Blog