Články

ZUČM slaví 30 let, část čtvrtá

24.09.2021 | Unie


Již 30 let je Zelinářská unie Čech a Moravy z.s. partnerkou českých a moravských profesionálních pěstitelů zeleniny

Připravili jsme si pro Vás seriál článků, ve kterých vás budeme postupně seznamovat se vším podstatným, co se nás a naší historie, ale i současnosti, týká.

 

Část čtvrtá: Co vše má ZUČM na svědomí

 

ZUČM vzdělává a předává informace

  • Každoročně zajisťujeme odbornou konferenci pro pěstitele zeleniny - Zelinářské dny, které jsou příležitostí seznámit se s tím nejnovějším a nejdůležitějším v sektoru. Zelinářské dny jsou také jedinečnou příložetostí k výměně zkušeností a osobnímu setkání pěstitelů, odborné veřejnosti, zástupců výzkumu a státní správy. 

 

  • Porádáme semináře pro členy Svazu IPZ a odborné semináře se zaměřením na pěstování zeleninových druhů.

 

  • Připravujeme a zjišťujeme odborné tahraniční exkurze do významných pěstitelských lokalit a na odborné zelinářské výstavy a konference.

 

  • Každý týden rozesíláme členům informační zpravodaj s přehlem aktuálního dění  v sektoru zemědělství, zahradnictví, zelinářství.

 

ZUČM propaguje zelinářství, pěstitele zeleniny a českou zeleninu

ZUČM hájí zájmy pěstitelů zeleniny v ČR a EU

ZUČM pomáhá pěstitelům zeleniny

 

Přidejte se k nám

Proč se stát členem Zelinářské unie Čech a Moravy? Posláním Zelinářské unie Čech a Moravy je hájit zájmy zelinářů, propagovat a podporovat zelinářství v Čechách a na Moravě a kladně působit na stravovací návyky konzumentů s cílem zvyšování spotřeby zdravé, chutné a kvalitní zeleniny vypěstované pěstiteli v České republice.

Blog