Články

ZUČM nezahálí ani v době koronaviru

03.03.2021 | Unie


Přestože současná doba pandemie ochromila všechny z nás, Zelinářská unie Čech a Moravy z.s. nezahálí.  Aktivně přistoupila k pravidelnému semináři pro všechny zelináře a během posledních měsíců zajistila překlopení tradiční osobní formy do online prostředí. Připravila prezentace a videa, na kterých je k dispozici řada zajímavých témat.

 

Odborný webový seminář Zelinářské dny 2021 byl doposud exkluzivně přístupný pouze členům unie, nyní bude od 1. 3. 2021 otevřen pro všechny zájemce na webových stránkách Zelinářské unie ww.zucm.cz. „Přednášky budou přístupné nejméně do konce letošního roku  a budou průběžně aktualizovány a doplňovány“ uvedl předseda unie Ing. Petr Hanka.

 

Prezentace a videa jsou rozdělena do 4 sekcí, pokrývají spoustu zajímavých témat od stavu zelinářství v ČR, podpory sektoru, přes výzkum a poradenství, až po nabídky jednotlivých komerčních firem zajišťujících vstupy pro pěstitele. Náplň semináře je určena především pěstitelům a odborné veřejnosti, ale své si zde najdou i naši spotřebitelé a zahrádkáři.

 

 

 

Hlavní partneři Zelinářských dnů 2021: 

Blanická s.r.o., Generali Česká pojišťovna a.s. , RENOMIA, a.s. - RENOMIA AGRO

 

Partneři akce:

OK GROUP a.s., časopis Zahradnictví, týdeník Zemědělec 

Přidejte se k nám

Proč se stát členem Zelinářské unie Čech a Moravy? Posláním Zelinářské unie Čech a Moravy je hájit zájmy zelinářů, propagovat a podporovat zelinářství v Čechách a na Moravě a kladně působit na stravovací návyky konzumentů s cílem zvyšování spotřeby zdravé, chutné a kvalitní zeleniny vypěstované pěstiteli v České republice.

Blog