Výsledky jednotlivých ročníků

Výsledky Zelí roku

IX. ročník 2017

 1. místo: BYSROČICKÉ KYSANÉ ZELÍ (Zelárna Jiří Kubíček)
 2. místo: SAMIR KYSANÉ ZELÍ (SAMIR kysané zelí s.r.o.)
 3. místo: Bučinské kysané zelí (ZELKO s.r.o.)
 4. místo: Křivické kysané zelí (Zelárna Křivice)
 5. místo: Budeničské kysané zelí (Ondřej Plechatý)

Kubicek P1200545  Husek - Krivice

Seznam přihlášených vzorků
(čísla odpovídají číslům anonymních vzorků v semifinálové degustaci)

vzorek č. 1: Bučinské kysané zelí (ZELKO s.r.o.)
vzorek č. 2: Křivické kysané zelí (Hušek – Zelárna Křivice)
vzorek č. 3: Otické kysané zelí (ZP OTICE, a.s.)
vzorek č. 4: Jihočeská zelenina a.s. (Jihočeská zelenina a.s.)
vzorek č. 5: Farmářské kysané zelí (David Smetana)
vzorek č. 6: Bolehošťské kysané zelí (AGROSPOL BOLEHOŠŤ , a.s.)
vzorek č. 7: Talašovo kysané zelí (Jiří Talaš)
vzorek č. 8: Zelárna Plechatý (Zelárna Ondřej Plechatý – Budeničky – Šlapanice v Čechách)
vzorek č. 9: Novobránské kysané zelí (ZOŠI AGRO s.r.o.)
vzorek č. 10: Bystročické kysané zelí (Jiří Kubíček)
vzorek č. 11: Křimické kysané zelí (Zelárna – Ing. Jaroslav Lobkowicz)
vzorek č. 12: Tuchlovické kysané zelí (Krouhárna zelí Tuchlovice)
vzorek č. 13: Kateřinské kysané zelí (Zelenina Malé Hoštice a.s.)
vzorek č. 14: Dobrovodské kysané zelí (Zemědělské družstvo Podchlumí)
vzorek č. 15: Nošovické kysané zelí (Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice)
vzorek č. 16: Bašovo kysané zelí (Baše a spol. s r.o.)
vzorek č. 17: Roudenské kysané zelí (Zemědělský podnik MALŠE, a.s.)
vzorek č. 18: Tuřanské kysané zelí (AGRO BRNO – TUŘANY, a.s.)
vzorek č. 19: SAMIR kysané zelí (SAMIR kysané zelí s.r.o.)

 

VIII. ročník 2016

1. místo: KUBÍČKOVO HANÁCKÉ ZELÍ (Jiří Kubíček)
2. místo: Talašovo kysané zelí z Tlumačova (Zahradnictví Tlumačov – Jiří Talaš)
3. místo: Kysané zelí SAMIR (SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.)
4. místo:Kateřinské kysané zelí(Zelenina Malé Hoštice a.s.)
5. místo:Bučinské kysané zelí (Zelko s.r.o.) 

Kubicek Talašovo kysané zelí P1200545 P1200550

dsc_0186

V rámci projektu Rok řemesel byli partnery  8. ročníku soutěže Zelí roku: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Komerční banka, která uspořádání soutěže finančně podpořila.

logo-zucmlogo_amsp___r_bez_popisek      rok-remesel-rgb-640x454      komercni_banka_logo-svg

VII. ročník 2015


1. místo: Tuřanské kysané zelí, (AGRO Brno–Tuřany, a.s.)

2. místo: Bašovo kysané zelí (Baše a spol., s.r.o.)
3. místo: Tuchlovické kysané zelí (Krouhárna zelí Tuchlovice)
4. místo: KUBÍČKOVO HANÁCKÉ ZELÍ, (Jiří Kubíček)
5. místo: Kysané zelí SAMIR (SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.)

 

VI. ročník 2014


1. místo: KUBÍČKOVO HANÁCKÉ ZELÍ – Zelárna Jiří Kubíček, Bystročice

2. místo: TALAŠOVO KYSANÉ ZELÍ – Zelárna Jiří Talaš, Tlumačov
3. místo: SAMIR KYSANÉ ZELÍ – Zelárna SAMIR KYSANÉ ZELÍ s.r.o.
4. místo: TUŘANSKÉ KYSANÉ ZELÍ – AGRO BRNO – TUŘANY, a.s.
5. místo: KŘIVICKÉ KYSANÉ ZELÍ – Zelárna HUŠEK, Křivice

Kubicek  Talašovo kysané zelí  P1200545  P1200559  Husek - Krivice

Zeli roku 2014 - predani cen

V. ročník 2013


1. místo – Nošovické kysané zelí – firma Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice

2. místo – Talašovo kysané zelí – firma Jiří Talaš – Tlumačov
3. místo – Tuřanské kysané zelí – AGRO BRNO – TUŘANY, a.s.
4. místo – Tuchlovické kysané zelí – Krouhárna zelí
5. místo – Otické kysané zelí – ZP OTICE, a.s.


 P1200547 Tuřanské kysané zelí Tuchlovice P1200553

IV. ročník 2012


1. místo – Kysané zelí SAMIR z Bohušovic nad Ohří

2. místo – Otické kysané zelí z Otic
3. místo – Tuřanské kysané zelí z Brna
4. místo – BAŠOVO ZELÍ STAROKOLÍNSKÉ ze Starého Kolína
5. místo – Kateřinské KYSANÉ ZELÍ z Malých Hoštic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P1200545 P1200553 Tuřanské kysané zelí P1200561 P1200550

 

III. ročník 2011


1. místo – AGRO BRNO- TUŘANY, a.s.

2. místo – Zelárna Jiří Kubíček
3. místo – SAMIR kysané zelí, s.r.o
4. místo – Jiří Talaš – Tlumačov
5. místo – Krouhárna zelí Tuchlovice

 

Tuřanské kysané zelí Kubicek P1200545  Tuchlovice

II. ročník 2010


1. místo – Jiří Kubíček z Bystročic u Olomouce

2. místo – AGRO BRNO- TUŘANY, a.s.
3. místo – Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice
4. místo – ZP Otice a.s.
5. místo – Jiří Talaš – Tlumačov

Kubicek Tuřanské kysané zelí P1200547 P1200553 


 

 

 

 

 

I. ročník 2009


1. místo – Talašovo zahradnictví

2. místo – ZD Podchlumí Dobrá Voda
3. místo – ZP Otice a.s.
4-5 místo – Jiří Kubíček Bystročice a Jihočeská zelenina Vodňany

 P1200552 P1200553 Kubicek P1200560


 

Diskuze

Pro přístup do diskuze musíte být přihlášen/a v levém panelu v sekci Přihlášení. Pokud se chcete zaregistrovat, můžete tak učinit zde

Aktuálně

Výběrové řízení na vědecko-výzkumného pracovníka se specializací na zeleninu (04/2017)

VÝZKUMNÝ ÚSTAV ROSTLINNÉ VÝROBY, v. v. i. Drnovská 507, 161 06 Praha 6 – Ruzyně hledá pro Sekci aplikovaného výzkumu zelenin a speciálních plodin … číst celé

Zelinářské dny (01/2017)

  Pozvánka na Zelinářské dny 2017 Zelinářské dny 2017 se budou konat ve dnech 30.1. – 31.1. 2017 v hotelu Skalský dvůr v Lísku u Bystřice … číst celé

Pozvánka na seminář: Inovativní přístupy pěstitelských technologií zeleniny a ovoce (11/2016)

Pozvánka na seminář: Inovativní přístupy pěstitelských technologií zeleniny a ovoce, který se bude konat na Zahradnické fakultě v Lednici 9.11.2016 pod společnou organizací SZIF a … číst celé

starší aktuality »

Kalendář

Září 2017
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Zelinářská unie Čech a Moravy

Váš partner při pěstování zeleniny

Copyright 2017 © ZELINÁŘSKÁ UNIE ČECH A MORAVY | Wolkerova 17 | 779 00 Olomouc | tel.: +420 734 506 612 - Ing. Radovan Tůma | IČ: 725 665 66